Biopergoly a pergoly

Proč zvolit naše produkty?

 

CELOROČNÍ POUŽITÍ

Kvalitní materiály a odolnost proti povětrnostním vlivům umožňuje celoroční použití.

ELEKTRONICKY OVLÁDANÉ STÍNĚNÍ

Elektricky ovládané stínění pomocí dálkového ovladače.

BOČNÍ STÍNÍCÍ PANELY

Možnost doplnění pergoly o boční stínící panely, které chrání před povětrnostními vlivy a poskytují větší soukromí pod pergolou. Dle provedení textilní, skleněné nebo kovové.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Široká nabídka příslušenství. Sluneční a dešťová čidla, osvětlení, tepelné infrázářiče, reproduktory a další.

ŘEŠENÍ NA MÍRU

Řešení stínění na míru dle požadavků zákazníka. Jednotlivé moduly pergol lze např. spojovat do velkých sestav. U vybraných modelů, které se kompletně navrhují i vyrábí v České republice lze nabídnout nadstandardně propracované detaily jako je zafrézované osvětlení ve stínících lamelách nebo nohách, zapuštěné vodící lišty pro boční panely nebo třeba plechové boční panely s vypálenou grafikou zákazníka.

BEZÚDRŽBOVÉ PROVEDENÍ

Kvalitní bezúdržbové provedení hliníkových konstrukcí s možným výběrem barev konstrukce i látek.

SYSTÉM NA ODTOK VODY

Integrovaný systém na odtok vody.

NAPOJENÍ NA INTELIGENTNÍ DOMÁCNOST

Možnost integrace stínění v rámci Smart home systémů.

KOTVENÍ KE STĚNĚ NEBO SAMOSTATNĚ STOJÍCÍ

Na výběr jsou konstrukce kotvené ke stěně nebo samostatně stojící.

Reference

 

Reference připravujeme.

VYBRÁNO PRO VÁS

Pergoly rozdělujeme na Bioklimatické pergoly s hliníkovými lamelami a Pergoly s textilními stínidly, kam řadíme i mobilní verze pergol FLEXI a FLEXI TWIN.

BIOKLIMATICKÉ PERGOLY

Chytré skloubení přirozené ventilace s propracovanými konstrukčními detaily. Naklopené stínící lamely odráží sluneční paprsky a tepelné záření, zatímco ze spodní strany pergoly se přirozeně odvětrává teplý vzduch, který stoupá vzhůru. Při úplném zaklopení lamel jde o velmi účinnou ochranu před nepříznivým počasím. Elektricky ovládaným naklápěním hliníkových lamel tak lze dosáhnout plného nebo jen částečného zastínění.

PERGOLY S TEXTILNÍMI STÍNIDLY

Jde o velmi praktické řešení, které kombinuje vlastnosti textilních markýz a stabilních pergolových konstrukcí, ať už přisazených ke stěně, nebo volně stojících. Oproti Bioklimatickým pergolám však nabízí příznivější cenu bez kvalitativních ústupků nebo zvýšených nároků na údržbu. O stínění i ochranu před deštěm se stará stínící látkové stínidlo, jehož výsuv je ovládám motorem.

FLEXI

Mobilní pergola Flexi je propracovaný modulární systém, kdy lze volit několik rozměrů, barev i typů konstrukce, a dokonce i jednotlivé pergoly spojovat k sobě. Díky bohatému volitelnému příslušenství, jako je motor, větrný sensor nebo osvětlení jde o velmi komfortní řešení.

FLEXI TWIN

Velmi elegantní zastínění, které stojí na pomezí mezi slunečníkem se dvěma rameny a mobilní pergolou. Výhodou je, že každé stínidlo lze naklápět či složit zvlášť. Modulární systém, umožňuje jednotlivé pergoly spojovat k sobě.