Slunečníky

Proč zvolit naše produkty?

 

BOČNÍ RAMENO

Slunečníky s bočním ramenem jsou výhodné obzvláště pro kavárny, restaurace a hotely. Bočním zavěšením získáte dostatek prostoru pro umístění nábytku a dekorací.

STŘEDOVÝ STOŽÁR

Středový stožár je výhodný, je-li na něj předpřipravený zahradní nábytek, věci mají být rozloženy okolo slunečníku anebo není jiná instalace slunečníku možná.

VZDUCHOVÝ PÍST

Vybrané modely slunečníků disponují vzduchovým pístem, který kompenzuje trvanlivou masivní konstrukci slunečníků. Otevření a složení slunečníku je hračka.

TELESKOPICKÝ SYSTÉM

Díky automatickému přizvednutí slunečníku při otevírání a zavírání už nemusíte odstraňovat nábytek pod slunečníkem nebo věci ze stolů. Funkce je dostupná pro vybrané slunečníky s centrálním stožárem i bočním ramenem.

NAVÍJECÍ KLIKA

Navíjecí mechanismus je, na rozdíl od laciných slunečníků, součástí většiny našich produktů. Slunečník sami velmi snadno a bezpečně otevřete i složíte.

PROFESIONÁLNÍ TEXTILIE

Základem je 100% akryl o vysoké gramáži 320-350 g/m² oproti běžnému polyesteru 170 g/m². Je ošetřen teflonem či obdobnou povrchovou úpravou proti stékající vodě, plísním, špinění a UV záření. Samozřejmostí je vysoká stabilita barev proti blednutí. Na přání jsou k dispozici další volitelné materiály, jako Tempotest, PVC atd.

OKAPY

Zažili jste již déšť, který se na Vás snesl při sezení mezi dvěma slunečníky na zahrádce oblíbené restaurace? K obdélníkovým slunečníkům nabízíme okapy, které problém snadno vyřeší.

BRANDING

Všechny slunečníky lze potisknout reklamním logem, obrázkem či textem a proměnit je na moderní reklamní nástroj. Už sám slunečník je dokonalý poutač, obzvláště v teplých měsících, třešničkou na dortu je jeho poutavá grafika.

MOSAZNÉ DETAILY KOMPONENT

Máte vlastní požadavky? Přizpůsobíme tvar nebo rozměry stínidla, jeho materiál i konstrukci. Pro luxusní a jedinečný vzhled mohou být na přání některé kovové prvky mosazné.

100% MADE IN ITALY

Vývoj i výroba probíhá v Itálii. Může za to kombinace několika faktorů. Kromě počasí a početných pláží a přímořských letovisek, je to technologická vyspělost a smysl pro estetičnost a design, kterým jsou Italové světoznámí. Námi nabízené výrobky, i když využívají nejmodernější technologie a materiály jsou výsledkem dlouhé tradice výroby slunečníků - parazolů.

OSVĚTLENÍ

Integrované LED osvětlení umožní prodloužit provoz zahrádky do nočních hodin. Zároveň nezavazí ani napájecí kabely ani svítidla samotná.

Reference

 

VYBRÁNO PRO VÁS

Nenajdete-li vhodný slunečník, kontaktujte nás. Všechny slunečníky ani jejich varianty se nám sem nevlezou.

Ano, fotka je tu. Jen chvíli strpení, než se natáhne.

ASTRO

Slunečník Astro je vybaven vzduchovým pístem pro snadné otevírání i zavírání. Moderní čistý design kromě vizuální stránky přispívá k velmi jednoduché manipulaci se slunečníkem, ať už s jedním, dvěma či čtyřmi stínidly na jednom stožáru.

Ano, fotka je tu. Jen chvíli strpení, než se natáhne.

GALILEO

Slunečník Galileo patří k nejoblíbenějším slunečníkům. Je to především díky jeho variabilitě. Jeho stínidlo je možné naklopit až do úhlu 60 stupňů, což přináší maximální stínění v náročných slunečných podmínkách.

Ano, fotka je tu. Jen chvíli strpení, než se natáhne.

DOUBLE a POKER

Kvalitu velkoplošného stínění pomocí modelů Double nebo Poker jsme již ověřili u celé řady realizací. Především provozovatelé kaváren, hotelů a restaurací oceňují, že na jednom stožáru mohou docílit zastíněnou plochu až 50 m².

Ano, fotka je tu. Jen chvíli strpení, než se natáhne.

PALLADIO a PALLADIO telescopic

Tento model si oblíbilo již mnoho zákazníků. Patří mezi ně především provozovatelé podniků, kteří hledají stínění v přírodním a klasickém decentním stylu. Slunečníky Palladio používáme také v památkových zónách měst. Díky široké škále různých rozměrů však tento typ vyhledávají i vyznavači wellness stylu na svých soukromých zahradách či terasách.

Ano, fotka je tu. Jen chvíli strpení, než se natáhne.

POMPEI

Velmi elegantní a zároveň masivní slunečník Pompei, určený především pro profi použití nebo náročné zákazníky, kteří u elegance nehodlají slevit ze spolehlivosti a kvality. Velmi podobné modely nabízíme i v jiných barvách konstrukce, aby si každý zákazník vybral své řešení dle požadavků a vkusu.

Ano, fotka je tu. Jen chvíli strpení, než se natáhne.

SAO PAULO telescopic

Slunečník Sao Paulo telescopic nabízí řadu variant buď s teleskopickým systém otevírání, kdy není třeba odklízet nábytek nebo v klasické verzi. Na výběr jsou dvě barvy konstrukce a také dřevěné provedení. To vše je důvod, proč jde o jeden z našich nejpoužívanějších typů v této kategorii, především v gastro sektoru či na veřejných prostranstvích.

Ano, fotka je tu. Jen chvíli strpení, než se natáhne.

BOLOGNA telescopic

Pro zákazníky, kteří hledají slunečník s bočním ramenem a nadstandardními rozměry, je model Bologna ten pravý. Jeho stínidlo může mít rozměr až 5x5 m² a v tomto rozměru disponuje dokonce teleskopickým systémem pro zvýšení podchozí výšky.

Ano, video je tu. Jen chvíli strpení, než se natáhne. Ano, fotka je tu. Jen chvíli strpení, než se natáhne.

FLEXI TWIN

Velmi elegantní zastínění, které stojí na pomezí mezi slunečníkem se dvěma rameny a mobilní pergolou. Výhodou je, že každé stínidlo lze naklápět či složit zvlášť. Modulární systém, umožňuje jednotlivé pergoly spojovat k sobě.

Ano, video je tu. Jen chvíli strpení, než se natáhne. Ano, fotka je tu. Jen chvíli strpení, než se natáhne.

FLEXI

Mobilní pergola Flexi je propracovaný modulární systém, kdy lze volit několik rozměrů, barev i typů konstrukce, a dokonce i jednotlivé pergoly spojovat k sobě. Díky bohatému volitelnému příslušenství, jako je motor, větrný sensor nebo osvětlení jde o velmi komfortní řešení.

Ano, video je tu. Jen chvíli strpení, než se natáhne. Ano, fotka je tu. Jen chvíli strpení, než se natáhne.

RIO

Minimalistická konstrukce a velmi snadný systém otevírání i manipulace. Pro tyto vlastnosti je tento model oblíbený jak pro domácí použití, tak pro restaurace a kavárny, kde jeho vlastnosti ocení i personál.

Ano, fotka je tu. Jen chvíli strpení, než se natáhne.

MEXICO CITY

Široká nabídka rozměrů, na výběr různé barvy konstrukce anebo teleskopické otevírání. Ovšem tento slunečník budí respekt u svých konkurentů především tím, že nabízí zastíněnou plochu bezmála 50 m².

Ano, video je tu. Jen chvíli strpení, než se natáhne. Ano, fotka je tu. Jen chvíli strpení, než se natáhne.

ALBA

Jde o nový typ slunečníku s bočním ramenem, který nabízí ojedinělé funkce variability i skládání stínidla. To se skládá na principu vějíře a je sepnuto suchým zipem a magnety. Díky tomu nezabírá složené stínidlo žádný prostor pod slunečníkem. Manipulace je velmi snadná a rychlá. Konstrukce umožňuje nastavení vertikální výšky slunečníku i jeho otáčení dokola o 360°. Dále pak oboustranný horizontální náklon stínidla až o 70°, čímže se ze slunečníku stává v podstatě zástěna. Skvělé řešení proti nízkému západnímu slunci nebo nechtěným pohledům z okolí. Výše uvedené věty by se tak daly shrnout do slov: design, variabilita, elegance - made in Italy.