Stínící plachty

Proč zvolit naše produkty?

 

110 m² ZASTÍNĚNÉ PLOCHY

Maximální zastíněná plocha až 110 m² u jedné konstrukce.

TKANINY S NANOTECHNOLOGIÍ

Tyto tkaniny jsou stříhány laserem a sešívány ultrazvukovou technologií zajišťující vodotěsný šev. Dále mají např. vysokopevnostní spadový šev, odolnost proti roztržení, vysokou barvostálost, zajišťují 100% stín, odpuzují vodu a nečistoty, lze je snadno čistit, jsou odolné proti hnilobě a UV záření, nehromadí teplo a spoustu dalších výhod, dle jejich variant.

HLINÍKOVÉ A NEREZOVÉ KOMPONENTY

SLUNEČNÍ A VĚTRNÁ ČIDLA

Čidla zajišťují automatické stahování a roztahování plachet.

TVARY NA PŘÁNÍ

Řešení stínění na míru dle konkrétního projektu a požadavků zákazníka.

ODOLNOST PROTI VĚTRU

Odolnost proti větru až do rychlosti 65 km/h dle rozměru a typu plachty.

DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ

KRYCÍ VAKY

KOTVENÍ

Různé způsoby kotvení plachet. Pomocí zabetonovaných sloupů, do fasády domu, pomocí zátěžových květináčů nebo kombinací těchto kotvení.

CE certifikát

Elektricky ovládané plachty mají certifikát CE, který splňuje normu pro instalaci do veřejných prostor.

VYBRÁNO PRO VÁS

Prohlédněte si základní rozdělení produktů. Vše ostatní se řeší na míru každého projektu.

Elektrické ovládání

Elektrické ovládání plachet umožňuje plynulou změnu velikosti zastínění a svinutí plachty v silném větru nebo když není plachta používána. Motor je integrován do hřídele, na které je plachta navinutá. Ovládání se provádí pomocí tlačítka, dálkového ovládání, případně mobilního zařízení. Systém je možné doplnit o větrná i sluneční čidlo.

Manuální ovládání

Manuální ovládání plachet je určeno především pro zákazníky, kteří nechtějí nebo nemohou mít připojen stínící systém do elektrické sítě. Svinutí plachty ve větru nebo změna velikosti zastínění pomocí navijáku jsou však stále komfortní. Ovládání plachty trvá sice trochu déle, ale je vyváženo konstrukční jednoduchostí.

Pevné

Pevné fixní plachty jsou vhodné především pro menší plochy bez větrného zatížení. Tato varianty přináší jednodušší a levnější variantu zastínění. Systém je vhodné doplnit o typ napínání, které umožňuje rychlé povolení plachty v případě náhlého silného větru. Jejich použití je vhodnější spíš u soukromých realizací u rodinných domů apod.